Warsztaty

Warsztaty

Nasz zespół przygotował dla Państwa ofertę warsztatów.
Zachęcamy do śledzenia naszych wpisów również w zakładce Blog gdzie będziemy na bieżąco zamieszczać informacje dotyczące aktualnej oferty warsztatowej.
Obecnie zapraszamy do udziału w następujących wydarzeniach:

Superwizja dla biegłych sądowych specjalizujących się w opiniowaniu z udziałem dzieci
Zapraszamy biegłych sądowych specjalizujących się w opiniowaniu z udziałem dzieci w sprawach cywilnych na superwizję grupowa. Osobą prowadzącą spotkanie jest Alicja Budzyńska – biegły sądowy wielu kadencji, opiniująca na zlecenie sądów i prokurator w sprawach z udziałem dzieci. Superwizja realizowana będzie w oparciu o materiał uczestników z zachowaniem zasady dyskrecji.
Spotkania rozpoczną się od kwietnia 2017 r. Liczba osób w grupie 4-5 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Osobą organizującą spotkania jest: Alicja Budzyńska
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową: [email protected]

Grupa dla rodziców w konflikcie okołorozwodowym
Zespół U psychologów rozpoczyna nabór na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców pozostających w konflikcie okołorozwodowym.

Warsztaty przeznaczone są dla rodziców dzieci w podobnym wieku.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową: [email protected]

Badania porównawcze U Psychologów
Nasz gabinet bierze udział w projekcie E-COMPARED, czyli Europejskie badania porównawcze nad efektywnością interwencji internetowej dla osób z depresją. Projekt realizowany jest w ramach 7 Programu Ramowego Unii Europejskiej (numer projektu 603098). Więcej o projekcie E-COMPARED można przeczytać na stronie http://streslab.eu/e-compared

Wykłady dla rodziców
Serdecznie zapraszamy rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym na wykłady dotyczące tematyki: rozwoju dzieci, umiejętności wychowawczych, wspierania dzieci w sytuacjach uwikłania w konflikt okołorozwodowy, rozwoju psychoseksualnego dzieci.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową: [email protected]