team-glowna

Marta Koniuszy-Kobza

Marta Koniuszy–Kobza – mgr psychologii, ukończyła psychologię kliniczną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka 4 letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo- behawioralnej osób dorosłych rekomendowanego przez European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu seksuologii klinicznej.

Współpracuje m.in. z Poradnią Seksuologii i Patologii Współżycia oraz Poradnią Leczenia Nerwic Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Oddział Chorób Afektywnych), na Oddziale Psychiatrii Sądowej (Areszt Śledczy Warszawa Mokotów) oraz w niepublicznych placówkach medycznych.

Posiada doświadczenie kliniczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, które zdobywała pracując na Oddziale Całościowych Zaburzeń Rozwoju w Szpitalu Mazowieckim. Jako psycholog współpracowała również z organizacjami pozarządowymi oraz jako biegły sądowy w zespołach opiniujących w sprawach z udziałem dzieci. Prowadzi szkolenia i warsztaty. Certyfikat trenerski “Train the trainer” zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Pasjonatka nowych technologii i badacz z zakresu User Experience rozwiązań IT. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie User Experience Design. Interesuje się wykorzystaniem nowych technologii w procesie psychoterapii.

Zajmuje się: osobami dorosłymi cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowo-depresyjnych, OCD, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń w sferze w seksualnej.

Założycielka “U Psychologów” .