team-glowna

Anna Kasprzak

Anna KasprzakAnna Kasprzak – mgr psychologii, absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, specjalizacja: Społeczna Psychologia Kliniczna.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog w poradni dla dzieci i młodzieży, w której prowadziła zarówno konsultacje wychowawcze z rodzicami, jak i zajęcia terapeutyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Od wielu lat pracuje również jako psycholog dziecięcy w przedszkolach i żłobkach, w których prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe oraz konsultacje z rodzicami.

Jako certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny, prowadzi warsztaty wychowawcze dla rodziców oraz dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych. Wiedzę na temat umiejętności wychowawczych i budowania relacji rodziców z dziećmi poszerza uczestnicząc w wielu specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Ukończyła I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Szkolenie EMDR oraz szkolenia dotyczące metodyki pracy z dziećmi m.in. Metodę „Kids’ Skills -Dam radę!”.

Zajmuje się terapią dzieci oraz pracą z rodzicami w obszarze ich kompetencji rodzicielskich.